Vrácení zboží

  
Odstoupení od smlouvy a výměna zboží


Podle občanského zákoníku kupující má právo odstoupit od smlouvy uzavřené distančním způsobem do 14 dní od převzetí zboží. Stejný termín platí i pro výměnu zboží.
Rozhodnete-li se pro odstoupení v této lhůtě, žádáme vás o dodržení níže uvedených podmínek:
Vyplňte formulář, který najdete ZDE, s uvedením čísla objednávky, data nákupu a vaším číslem účtu pro vrácení peněz. Následně vyplněný formulář i se zbožím zašlete na naši adresu.
Balíčky zasílejte Českou poštou, případně jinou doručovací službou - GLS, PPL, DPD.
 
Zboží musí splňovat tyto podmínky:
  • nesmí být použité, - musí být nepoškozené
  • musí být kompletní
  • s kopií dokladu o koupi
Před odesláním reklamace žádáme naše zákazníky, aby nám prostřednictvím e-mailové nebo telefonické komunikace (ilona@pinkie.cz +420 721 734 412) sdělili informace o případné závadě na produktu. Toto ověření nám umožní posoudit, zda není možné závadu jednoduše opravit svépomocí, aniž by byla nutná samotná reklamace. Jsme si vědomi, že v některých případech lze lehkou závadu úspěšně řešit bez potřeby reklamace.
 
Zboží, prosím, posílejte doporučeně (ne na dobírku) a pojištěné, případně vracejte osobně, jelikož neručíme za jeho případnou ztrátu na cestě k nám.
Kupující nemůže odstoupit od smlouvy pokud bylo zboží upraveno podle jeho přání.
V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek, nebudeme bohužel moci akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady Kupujícího zpět. 
Zboží je nutné posílat co nejméně zpřehýbané a v balení, které co nejvíce odpovídá původní doručené zásilce ke Kupujícímu.
Obal není předmětem koupě ani součástí koupené věci. I přesto má Prodávající právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží. Tyto náklady jsou vždy individuálně posouzeny a jako takové jsou poté zákazníkovi naúčtovány a započteny s částkou za vrácené zboží.
Peníze za zboží vám převedeme na účet nejpozději do 10 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží.
Při výměně zboží hradí další poštovné Kupující dle ceníku dopravce.
  
Při oprávněné reklamaci hradíme zákazníkovi náklady za poštovné v nejnižším možném způsobu zaslání.
 
 
Záruka
 
Právo z vady zboží můžete uplatnit do 24 měsíců od převzetí zboží stejně jako v kamenném obchodě. Neodpovídáme za opotřebení zboží jeho obvyklým užíváním. U zboží prodaného za nižší cenu neodpovídáme za vady, pro které byla nižší cena sjednána. 
 
Pinkie Originals nenese odpovědnost za vady vzniklé nevhodným výběrem zboží, způsobené nešetrným zacházením nebo mechanickým poškozením, vyplývající z nedodržení pokynů/návodu k užití výrobku, užitím zboží v rozporu s deklarovaným účelem, nedodržením způsobu ošetřování či nenahlášením vady bez zbytečného odkladu. V takovýchto případech může být omezení odpovědnosti ve svém důsledku kvalifikováno jako způsobení vady kupujícím.
 
Reklamace a její průběh
 
Reklamaci je možné uplatnit osobně nebo poštou. Před podáním reklamace nás kontaktujte na email obchod@pinkie.cz. Reklamace odesílejte na adresu Pinkie, Kosmonautů 4151, 43001 Chomutov. K tomu, abychom mohli reklamaci vyřídit, musíte předložit doklad prokazující, že jste zboží zakoupil u pinkie.cz (postačí i číslo objednávky nebo doklad o zaplacení). Formulář pro vrácení zboží je volně ke stažení ZDE. Nezapomeňte uvést, v čem spatřujete vadu zboží nebo jak se vada projevuje, případně požadavek na způsob vyřízení.
Berte, prosím, na vědomí, že použité zboží bez zjevné závady není možné z hygienických důvodů vracet.
 
 
 
Doručení poštou či kurýrní službou
 
V případě, že budete zakoupené zboží zasílat poštou, případně jinou doručovací službou - GLS, PPL, DPD, zašlete zásilku doporučeně na adresu:
 
Pinkie
Kosmonautů 4151
43001 Chomutov
 
Do zásilky přiložte vyplněný formulář pro vrácení zboží, který je volně ke stažení na internetových stránkách pinkie.cz ZDE. V případě uznání reklamace, vám budou účelně vynaložené náklady na dopravu spojené s reklamací výrobku vráceny na základě zaslaného potvrzení o podání zásilky / předání dopravci. V žádném případě však nezasílejte reklamované zboží na dobírku. O výsledku reklamace budete informováni emailem či telefonicky. Neuvedete-li nebo odmítnete-li uvést svoje kontaktní údaje (telefonní kontakt nebo e-mail), potom jste srozuměn s tím, že se o vyřízení reklamace v zákonem stanovené lhůtě, budete zajímat sám a pokud tak neučiníte, musíte snášet důsledky, které pro vás z vaší nečinnosti v tomto směru plynou.
 
Kontakty
 
Níže uvedené kontaktní údaje slouží pro případ potřeby komunikace ohledně vyřízení vašeho požadavku nebo dotazu na reklamační proces.
 
e-mail: obchod@pinkie.cz
 
tel: 721 734 412

formulář ke stažení ZDE
 

 

Přihlášení

Zadejte prosím váš e-mail a heslo

Nemáte účet? Zaregistrujte se